[INFO] Auto Sudety Walbrzych Skoda

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • adamm47
    Classic
    • 2015
    • 20

    [INFO] Auto Sudety Walbrzych Skoda

    Też bym tak obstawiał :!: karmel Jakie masz oponki i w jakim rozmiarze :?:
    Tomek uaktualnij ogłoszenia parafialne bo się zdezaktualizowały :P 25.04 Borowa, 09.05 Skansen :!:
  • technics
    Drive
    • 2013
    • 73

    #2
    [INFO] Auto Sudety Walbrzych Skoda

    Odradzam ten serwis . Dzis bylem bardzo rozczarowany ich praca . Z przeprowadzonej diagnozy nic kompletnie sie sie dowiedzialem plus wogole nie chcieli sie podjac naprawy mojej kopcacej octavi 2 . Na protokole wyszlo ze auto nie ma zadnych bledow w pamieci a po podpieciu vcds a 3 bledy . Na koniec skasowali mnie 125 zl za diagnoze ktore udalo mi sie odzyskac po udowodnieniu ze bledy w aucie sa . Ogolnie bardzo nie polecam .

    Komentarz

    • andrzej1962
      L&K
      • 2010
      • 1306
      • Octavia III combi (5E5)
      • BXE 1.9 TDI PD 105 KM
      • DADA 1.5 TSI 150 KM

      #3
      Dobrą decyzję podjąłem, że po kupnie z niczym u nich nie byłem. Co prawda nie miałem powodów ale nawet wymiany oleju im nie zlecę. Próbowałem kupić nakładki plastikowe na śruby ale 6 zeta za sztukę to za drogo bo za ozdóbki wyszłoby 240 zeta.

      Komentarz

      • technics
        Drive
        • 2013
        • 73

        #4
        Bede musial prosic moda o usuniecie tematu o skoda sudety. Niestety potwierdzilo sie to co napisali mi w opini i diagnozie o walku rozrzadu . Pospieszylem sie z wydawaniem opini . Pozatym pan kierownik z servisu dzwonil do mnie z zapytaniem jak moje auto i wspolnie doszlismy do konsensusu ze ich diagnoza byla trafna . Jeszcze raz przepraszam .

        Komentarz

        Pracuję...